01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg

Nápověda

Zde máte k dispozici články tříděné do kategorií, které můžete komentovat pomocí Komentářů dole pod každým článkem.

Svědectví Carly z Argentiny

Carla Luparia

21.03.2006

Čaute děcka!!

S timto mailem chci Vas moc pozdravit i kdyz nejradsi by Vas podravila osobne, ale uz brzy da-li Pan se uvidime. Uz ubehli skoro 2 mesice od naseho odijezdu a pripada mi to jako by to byl rok co nejsem s Vami. Predevsim se chci moc omluvat, za to ze jsem se drive neozvala, ale s tim pripojenim na internetem je to trosku komplikovane, a tak nepisu moc casto, ale jste porad na moje myslenkach a srdci.

Mam se diky Panu dobre, vsechno u me v poradku, hodne navstevujeme sbory .. kde mluvime o Cechach a o tom jak to tak je, o nasi praci tam.. takze skoro kazdy den jsme v jiny sbor, ale je to pekne, povzbuzujici, a potom nakonec lide se modli za nas a za Cesku, coz jsem velice rada protoze verim a vim ze modlitba ma velkou moc, a je to super jak se telo Kristovo se sjednoti a modli.

Jinak sme moc radi s rodinou , tento cas v Argentine beru jako Bozi dar, abychom byli s rodinou po takova dlouha doba. S maldezi tady je to fajne, pekne me privitali.. ale jsou hodne decek novych ktere ani neznam.. ale tak fajne.. posledne s nima sme byli v nejakem koncerte.. a potom jsme byli v nemocnici navstivit detska ktere lezi, jsou nemocne a nemaji rodinu, a tak jsme se s nima modlili a tak.. bylo to pozehnane, ale tak jsem si uvedomila kolik potreby jsou ve svete, jak lidi potrebuji Pana! tak je to velka vyzva pro nas, abychom nesutale stali na modlitbach za jine lidi, ktere jsou v potrebach.

Tak moc se modlim za Vas vsechny, za vase potreby, za vase skoly, a za to aby Pan mohl v Nas naplnit Jeho vuli na kazdy den.

Vzpominam na Vas s laskou a uz se tesim na to, jak budeme moci zase spolu byt. Take Vam dekuji za vsechny maily, omluvam se kdyz nestiham odpovedet, ale tesime ze na me myslite, vazim si toho.. Tak tyto radky, jsou aby ste vedeli neco ode me... Mam Vas opravdu moc rada.

Preji Vam aby Bozi pokoj, radost a laska naplnili vase zivoty... At Pan VAm mocne zehna..

s laskou,

Carla

Komentáře

Napsal/a: bobo

Vloženo: 21.03.2006, 15:56:04

Cau Carlo, to je oravdu povzbuzujici článek. Vám at se taky moc dari a ať Vám Bůh mocně žehná.

Napsal/a: nepřihlášeny uživatel

Vloženo: 22.03.2006, 11:45:59

Hola Hola, Bůh Vám žehnej...už se těšíme jak zase přijedete. Prosím pozdravuj tam :–)

Napsal/a: nepřihlášeny uživatel

Vloženo: 24.03.2006, 21:17:09

Ahoj Carlo, jsem ráda, že se máte dobře. Už se těším, až přijedete. Je to divné, když tady nejste :o)) Ať Vám Bůh žehná a čau, čau, Majka V.

Vložit komentář