01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg

Nápověda

Zde máte k dispozici články tříděné do kategorií, které můžete komentovat pomocí Komentářů dole pod každým článkem.

Svědectví Ily Ciencialové

Ily Ciencialová

31.01.2006

Chtěla jsem se s Vámi podělit o mé svědectví už na Silvestra (dokonce jsem se o tom přela s Bohem), ale má nervozita poněkud nakonec zvítězila :-( No, a proto jsem se rozhodla, že Vám to alespoň napíši.

Dne 10. září 2005 jsme jeli (se skupinou S.O.S.) na koncert do Karviné. V autě to byla obrovská sranda . . . ještě jsme zkoušeli nějaké písničky. Když jsme ale dorazili na místo, tak nás ta sranda přešla téměř okamžitě a dostali jsme strach. Kdekoliv jste se podívali, tam seděli mladí lidé (romové i bílí) a o to větší strach jsme měli z toho, že jsme jediní křesťané, včetně pořadatele, na tomhle místě. Celou dobu, než jsme vešli na pódium, jsme se modlili, aby ty naše texty, naše hudba těm mladým lidem mohla něco říct a když jsme na to pódium vešli, tak jsem upřímně (především po tom, co nás pořadatel představil jako hip ? hopové křesťany) čekala, že odněkud z dálky na mě přiletí shnilé rajče, vajíčko, popřípadě ještě něco horšího. Díky Bohu, že se nic takového nestalo . . . poslouchali nás, pohupovali se do rytmu a ještě se nás ptali na různé otázky během toho, co jsme rapovali. Já nevím jak vy, ale já teda rozhodně nedokážu zpívat a ještě k tomu odpovídat na různé otázky :-). Celý ten čas na tom pódiu byl nesmírně požehnaný a když jsme sešli dolů nahrnuli se na nás a ptali se na nejrůznější otázky. Ale proč Vám to všechno píšu? Protože tam byli dva mladí kluci, kteří říkali, že jsme je naším textem a hudbou totálně zbořili*:-). Byli z toho úplně nadšení . . . mysleli si, že my jsme nějací slavní lidé a tak se předháněli v tom,aby nám mohli zarepovat jen kousek svého textu, aby nám mohli ukázat jak skvěle breakují. Mně řekli, že mám nádherný hlas . . . to Vám neříkám proto, abych se mohla chlubit, ale proto, že Bůh si použil můj, možná nezajímavý a bezbarvý hlas, na hlásání evangelia a může si použít i Tvůj hlas, abys mohl někomu něco říct. A když se bojíš mluvit stejně jako já, tak to v pohodě můžeš někomu zazpívat:-). Klidně i falešně. Hlavně, že je to na oslavu Boha a hlavně, že někomu řekneš o Kristu. To je totiž to nejdůležitější a to je to, proč jezdíme na různá místa. Chceme někomu zarepovat, že Kristus za něj zemřel. Víte, co nám řekl ten kluk než jsme odjeli? Že když v našem kostele můžeme rapovat o Bohu, tančit, zpívat, tak on chce do takového kostela chodit. A já věřím, a je to naše vize, že do toho našeho "kostela" bude chodit čím dál tím víc a víc mladých lidí. Černých, bílých, žlutých . . . na tom Hospodinu nezáleží. Hlavně, že je to z upřímného srdce. O tom jsem Vám chtěla říct a děkuji, když jste si ten článek alespoň letmo přečetli . . . snad Vás to alespoň trochu povzbudilo.

*zbořili - dostali

Jděte ke všem národům a získávejte mi učedníky . . . . . . budete mi svědky v Jeruzalémě a v celém Judsku, Samařsku a až na sám konec země

Matouš 28:19; Skutky apoštolské 1:8

Ily Ciencialová

Komentáře

Napsal/a: nepřihlášeny uživatel

Vloženo: 07.02.2006, 08:26:28

Díky za toto svědectví. Jsem rád, že jsi nám ho napsala a povzbudila nás.

Napsal/a: nepřihlášeny uživatel

Vloženo: 09.02.2006, 20:39:11

YEAH HOLY HIP HOP 4 JESUS

Napsal/a: nepřihlášeny uživatel

Vloženo: 16.02.2006, 17:21:09

Skvěle jen tak dál!!!

Napsal/a: D

Vloženo: 04.03.2014, 11:19:39

Uplne jsem na to zapomel,Buh je dobry i tehdy tam byl snama a mnoho se nas dotykal

Vložit komentář