01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg

Nápověda

Zde máte k dispozici články tříděné do kategorií, které můžete komentovat pomocí Komentářů dole pod každým článkem.

Jak mi dal Bůh poznat, že je pravým otcem mého dítěte.

Petr Vlček

14.06.2006

V den termínu porodu naší holčičky jsem napsal článek s názvem : "Mé dítě patří mému Tatínkovi" Zde popisuji, jak mi dal Bůh poznat, že je pravým otcem mého dítěte.V tu chvíli jsem zdaleka netušil za jakých dramatických okolností Hospodin potvrdí své otcovství a zapečetí je svou mocí.

Je půl čtvrté ráno a právě chirurg rozřízl mé ženě břicho. Sedím u její hlavy, hladím ji po vlasech a uvědomuji si jak moc ji miluji. Máme za sebou týden porodních bolestí, který vyvrcholil dnešní nocí.Už od večera se lékaři snažili vyvolat porod klasickou cestou, poté co nám praskla a odtekla plodová voda. Nekonečné hodiny jsem seděl u mé lepší poloviny, držel ji za ruku a prožíval s ní každou kontrakci.Protože manželka už fyzicky odcházela, rozhodli se lékaři pro chirurgický zákrok - tzv. císařský řez. Na operačním sále je běžný cvrkot. Slyším klasickou lékařskou terminologii jako: odsávejte, připíchněte 10 miligramů toho a onoho , a tak podobně. Když tu najednou hrobové ticho. Vnímám jen vrnění monitoru, tikot hodin na stěně a hlavně šílené napětí té chvíle. Stále nekonečné ticho... Uplynulo snad 15 vteřin, když jeden z lékařů říká : "Pane Bože, to snad není možné!" a druhý na to: "No to je unikát, to jsem ještě neviděl." V tu chvíli jsem byl přesvědčen, že prasknu nebo se rovnou zblázním. Do toho navíc slyším sestru jak říká : "To je určitě pětkrát nebo šestkrát." Začal jsem plakat a připravoval se na nejhorší, když tu slyším dětský pláč. Rajská hudba nemůže být krásnější. Vyskočil jsem a běžím se podívat do vedlejší místnosti na děťátko. Zdá se být v pořádku. Lékař se ke mně nakloní a říká: "Modlete se , stal se zázrak, holčička měla šestkrát omotanou pupeční šňůru kolem krku a navíc na šňůře byl pravý uzel." V tu chvíli se Neratovická porodnice zatřásla pod tíhou balvanu, který mi spadl ze srdce. Ve stejný okamžik se mi vše propojilo. Nevěřící lékař tady mluví o Božím zázraku! Jeho ústy mi Hospodin potvrzuje, že je pravým a výsostným Tatínkem našeho děťátka. Ještě dlouho diskutuji s lékaři a prohlížíme si naší holčičku. Do toho přichází další Boží trumf. Ve vedlejším sále se takřka současně narodilo další děťátko. Je celé promodralé, přidušené a hned jde pod kyslík. A to se jednalo o naprosto přirozený a rychlý porod bez komplikací. Znovu kroutíme hlavami. Jak jsi jen mocný a velký můj Bože. A jak je dobře, že Ty jsi pravý Otec naší holčičky.Ty jsi ji stvořil, Ty jsi ji vdechl život, Ty jsi ji pomohl na svět.Ty jsi ji ochránil před útokem toho zlého. Patří Tobě stejně jako já.To Ty jsi mi ji svěřil do výchovy a já věřím, že s Tvou pomocí ji vychováme pro Tvé království.Holčičku jsme pojmenovali Markétka Viktorie, protože zvítězila hned při svém příchodu na svět.Nemohu se na ni vynadívat, jak je krásná a děkuji našemu Stvořiteli, že se na ní oslavil. Uvědomuji si, jak je život křehoučký a zranitelný. Naštěstí samotný dobrý Bůh chrání své výtvory, své děti.Jak musí být veliká Jeho láska k nám, že se o nás tolik stará.Člověk nikdy nedoroste tomu plně to pochopit. Vždyť Bůh obětoval život svého svatého Syna za tebe i za mne...

Petr Vlček

Komentáře

Napsal/a: nepřihlášeny uživatel

Vloženo: 14.06.2006, 11:29:37

amen Ať se Bůh oslaví v životě vaší holčičky. J.Pryčová

Napsal/a: nepřihlášeny uživatel

Vloženo: 14.06.2006, 13:43:26

Ano, ano, zázraky se dějou... Bobo

Napsal/a: nepřihlášeny uživatel

Vloženo: 18.06.2006, 15:51:52

Chvála Bohu. Fakt zázrak s velkým Z. Majka

Napsal/a: nepřihlášeny uživatel

Vloženo: 10.07.2006, 22:05:08

Tak to je fakt zázrak. Ale je vidět, že Bůh měl všechno pod kontrolou. Přeju vám hodně radosti na každý den s holčičkou. Gabriela C.

Vložit komentář