01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg

Nápověda

Zde máte k dispozici články tříděné do kategorií, které můžete komentovat pomocí Komentářů dole pod každým článkem.

Ohlédnutí za konferencí s Billem Pepperem

Vlaďka Lasotová

10.01.2007

Ohlédnutí za konferencí s Billem Pepperem. Asi se mi v tuto chvíli nepodaří napsat kdovíjaké literární dílo… ale ráda bych povzbudila ty, kdo se na přípravě konference podíleli. Mě osobně velmi zaujaly semináře, kdy bratr Pepper hovořil o svých zkušenostech z misie (hlavně praktické rady a jeho vlastní zkušenosti). Stejně tak jsem ocenila i jeho vyučování na večerních shromážděních. Těžko se mi vyjadřuje, jak velký požehnáním pro mě konference byla, jediné, co mohu říct, že se to musí zažít! A proto konferenci s tímto bratrem, druhým, kdo jej ještě neslyšeli, vřele doporučuji.

Moc se mi líbilo, že byla konference dobře zorganizovaná (např. připravené informace o restauracích, mapa….. to, že jsme začínali včas – působí to velmi profesionálně). Skvělé bylo, že i přes profesionální přístup k organizaci se z konference nevytratila přátelská atmosféra a humor. Potěšilo mě laskavé jednání lidí z těšínského sboru– díky tomu ráda do Těšína zase přijedu. Ať vám Bůh žehná v další práci.

Vlaďka Lasotová, Kolín


Benjamin Wojnar:
Jsou již k dispozici CD, které obsahují: MP3 večerních shromáždění a seminářů, také obsahuje poznámky a vybrané fotky z konference. Objednávejte a také posílejte další články se svědectvím na info@kctesin.cz,


Komentáře

Vložit komentář